Elektrická rýchlovarná kanvica Tix White 1.75 L

SKU: 910984
Farba
biela
oranžová
tyrkysová
zelená
červená
  • Rýchle dodanie
Výhody:
  • 2.27 body Vivre i
  • Doručenie zdarma po celej krajine pre objednávky uhradené vopred nad 100 EUR .
75 99 104 13 RRP ?
Vypredané
Popis
Má automatické vypínanie, tlačítko na otvorenie veka, odkvapkávač, indikátor vody, odnímateľný filter na vodný kameň, podsvietené tlačítko on/off.
Má otočnú základňu na 360 stupňov, s priestorom na skladovanie kábla.
Príkon: 1850-2200W.
Dĺžka kábla: 75 cm.
Technické údaje
Title
Value
Veľkosť:
1.75 L (dĺžka 18 cm/šírka 20 cm/výška 25 cm)
Kapacita:
1.75 litrov
Váha:
1.5 Kg
Materiál:
nerez, plast ABS
Farba:
biela
Dokumenty
Záruka: 2 roky.
Viceversa
Viceversa je talianska spoločnosť založená v roku 1983, ktorá sa venuje výrobe kuchynských výrobkov. Značka sa vyznačuje pozorne vypracovaným, vibračným dizajnom, pri ktorom spolupracujú vášniví dizajnéri, uznávaní na celom svete. S bohatou ponukou kuchynských výrobkov, Viceversa poskytuje jedinečný štýl pri stolovaní, prostredníctvom dynamických, extravagantných a originálnych kolekcií, vyrobených z materiálov prémium. S Viceversa, každý deň sa stáva rozprávkou farieb a dobrej nálady. Varenie nadobúda dimenzie umenia, profesionalizmu a talentu.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.