• Rýchle dodanie
Výhody:
  • 1.9 body Vivre i
  • Vrátenie zdarma do 14 dní
19099 254.29 RRP ?
Vypredané
  • Použite kód VIV35SK v košíku a využite extra 35% zľavu na tento produkt!
Popis
Kolekcia Toko Light sa vyznačuje súčasným dizajnom obdržaným jednoduchými líniami, ako aj teplými odtieňmi, a matnou úpravou výrobkou.
Je ho ľahko integrovať do akéhokoľvek interiéru.
Výrobok zachováva prírodný aspekt dreva, odtiene a model sa môžu trošku odlišovať od tých z fotografie.
Výrobok je realizovaný ručne z dreva obdržaného zodpovedným klčovaním.
Má 3 zásuvky.
Technické údaje
Title
Value
Rozmery:
dĺžka 42 cm/šírka 40 cm/výška 62 cm
Váha:
31.0 Kg
Materiál:
masívne mangové drevo
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento výrobok je originálny a spoločnosť Vivre je oprávnená na predaj tohto výrobku
Tento výrobok môžete vrátiť bez poplatku do 14 dní od doručenia zásielky.
Inštrukcie
  • Vyžaduje sa montáž: nie
  • Montážny návod zahrnutý: nie
Indian Hub
India je domovom rôznych tradičných remesiel. Tradičné remeselnícke výrobky nosia v sebe, už celé stáročia, mágiu tkaniny v motívoch a používaných modeloch. Indická kultúra, životný štýl, tradície a geografické podmienky, všetky prispeli k tomuto umeniu. Indian Hub ponúka celý rad výrobkov dodávaných na celom svete, inšpirovaných exotickou Indiou. Široká ponuka zahŕňa skrine, komody TV, pracovné stolíky, truhlice a krabice, stojany na sviečky a celý rad iných výrobkov. Drevené výrobky sú vyrobené hlavne z dreva indickej ruže, ale aj z agátového a tíkové dreva. Indian Hub má centrálne sídlo v Južnej Indii, v Jodhpure, odkiaľ sú sledované všetky procesy. Nedávno vymenovali jedného predstaviteľa z Londýna, pre lepšie pochopenie zákazníkov, ako aj pre dovoz kvalitných indických výrobkov do Európy.

V súlade s novými Nariadeniami Európskej únie ohľadom ochrany osobných údajov (GDPR) Vás prosíme, aby ste si vyjadrili súhlas s používaním súborov cookie na nasledujúce účely: správna prevádzka platformy Vivre, meranie používania platformy Vivre, rozšírená funkčnosť, ako odporúčané produkty a iné typy funkcií, ktoré nám umožnia ukázať Vám tie najvhodnejšie ponuky prostredníctvom rôznych marketingových kanálov.